Ułatwiamy dostęp do RHEL

Uprościliśmy użycie rekomendowanych obrazów z oprogramowaniem Red Hat Enterprise Linux (RHEL), aby umożliwić natychmiastowe uruchamianie Wirtualnej Maszyny z tym oprogramowaniem.

Teraz uruchomienie Red Hat jest możliwe bez dodatkowego oczekiwania – bezpośrednio z Panelu Zarządzania i CLI. Gdy Organizacja znajdzie się w potrzebie możliwe jest użycie Wirtualnej Maszyny i uzyskanie bezpośredniego dostępu do RHEL 7 i 8, a wraz z tym innowacji Linuksa. Zwiększona użyteczność oraz znane, intuicyjne interfejsy wdrażania i zarządzania pomagają użytkownikom systemów Windows i Unix łatwiej rozpocząć pracę z Linuksem.

Pełna natywna automatyzacja umożliwia szybsze i bardziej spójne świadczenie usług w lokalnej infrastrukturze i w chmurze. Sprawny dostęp do wysokiej jakości narzędzi programistycznych typu open source gotowych do zastosowania w przedsiębiorstwie, certyfikowanych pod kątem interoperacyjności z pełnym portfolio oprogramowania, automatyki i technologii zarządzania Red Hat, pomaga szybciej i szybciej dostarczać nową wartość dla Organizacji.

Najnowsze wydania Red Hat Enterprise Linux pomagają połączyć narzędzia, które prowadzą do powstania nowych technologii – od kontenerów po automatyzację, a nawet sztuczną inteligencję. Stworzone dla programistów, ale zaprojektowane do stałej pracy, dzięki czemu dziś wyznaczają scenę dla tego, co Organizacja może zrobić jutro.

Wykorzystanie biznesowego systemu operacyjnego typu open source, takiego jak Red Hat Enterprise Linux, oznacza, że tysiące programistów monitoruje miliony linii kodu w jądrze Linuksa - znajdując wady i opracowując poprawki, zanim luki staną się problemami. Red Hat zatrudnia liczne dedykowane zespoły ekspertów weryfikujących te poprawki i sprawnie je udostępnia ze wsparciem HyperOne.

Elastyczność, wydajność i niezawodność środowiska RHEL działającego w Wirtualnej Maszyny zapewnia platformę do wdrażania szerokiej gamy aplikacji, która pozwala zespołom IT szybko się dostosować do zmian w cyfrowych potrzebach biznesowych Organizacji, nie naruszając przy tym stabilności. W celu wykorzystania Rekomendowanego Obrazu z oprogramowaniem Red Hat wymagane jest jednorazowe zatwierdzenie umowy licencyjnej po kontakcie z wsparciem.

Adam Dobrawy - Warszawa, 26 maja 2020 roku

Czy uważasz ten artykuł za przydatny? Tak Nie