Oprogramowanie RedHat na Platformie HyperOne

Dzisiaj ogłaszamy dostępność oprogramowania Red Hat Enterprise Linux (RHEL) dla Wirtualnych Maszyn, co oznacza możliwość łatwego uruchamianie tego systemu z aktywną subskrypcją oraz niezwłoczny dostęp do aktualizacji dla każdej zainteresowanej Organizacji.

Bezpieczne przetwarzanie danych zaczyna się od systemu operacyjnego. Red Hat Enterprise Linux ma wbudowane funkcje bezpieczeństwa, takie jak Linux z podwyższonym poziomem bezpieczeństwa (SELinux) i obowiązkowe kontrole dostępu (MAC), które pomagają przeciwdziałać incydentom bezpieczeństwa i spełniać wymogi przepisów obowiązujących Organizacje. Korzystanie z biznesowego systemu operacyjnego typu open source, takiego jak Red Hat Enterprise Linux, oznacza, że tysiące programistów monitoruje miliony linii kodu w jądrze Linuksa - znajdując wady i opracowując poprawki, zanim luki staną się problemami. Red Hat zatrudnia liczne dedykowane zespoły ekspertów weryfikujących te poprawki i sprawnie je udostępnia ze wsparciem HyperOne.

Najnowsze wydania Red Hat Enterprise Linux pomagają połączyć narzędzia, które prowadzą do powstania nowych technologii – od kontenerów po automatyzację, a nawet sztuczną inteligencję. Stworzone dla programistów, ale zaprojektowane do stałej pracy, dzięki czemu dziś wyznaczają scenę dla tego, co Organizacja może zrobić jutro.

Subskrypcja Red Hat Enterprise Linux daje bezpośredni dostęp do najnowszych innowacji Linuksa gotowych do zastosowania w przedsiębiorstwie, certyfikowanych pod kątem interoperacyjności z pełnym portfolio oprogramowania, automatyki i technologii zarządzania Red Hat. Integracja całego portfolio, certyfikacja z dużym ekosystemem produktów partnerskich tj. SAP HANA oraz wybór architektur i wersji zwiększają interoperacyjność w całym środowisku.

Wirtualna Maszyna stanowi elastyczną bazę dla uruchomienia RHEL, która pozwala Użytkownikom skupić się na zadaniach, które tworzą wartość dla Organizacji. Możliwość zmiany rozmiaru Dysku w trakcie pracy Wirtualnej Maszyny pozwala na stały rozwój bez zbędnych przestojów. Liczne warianty Wirtualnych Maszyn i Dysków różniące się wydajnością umożliwiają spełnienie wymagań nawet najbardziej wymagających środowisk.

Elastyczność, wydajność i niezawodność środowiska RHEL działającego w Wirtualnej Maszyny zapewnia platformę do wdrażania szerokiej gamy aplikacji, która pozwala zespołom IT szybko się dostosować do zmian w cyfrowych potrzebach biznesowych Organizacji, nie naruszając przy tym stabilności.

Adam Dobrawy - Warszawa, 21 stycznia 2020 roku

Czy uważasz ten artykuł za przydatny? Tak Nie